• امروز،

شاهکار هنری با یک فنجان

ارسال شده در خلاقیت‌ها, خوراکی‌ها, طراحی و نقاشی - توسط محمد مهدی در دوشنبه، ۱۳ام خرداد ۱۳۹۲ با ۱ دیدگاه

چندی پیش در پست نقاشی‌های خلاقانه با خوراکی‌ها شما را با هنرمند مالزیایی آَشنا کردیم که علاقه زیادی به نقاشی و هنر دارد. نقاشی‌های عجیب و غریب او، توجه خیلی ها را به سمت این هنرمند جلب کرده است. دراین پست قصد داریم شما را با یکی دیگر از خلاقیت های او آشنا کنیم که مطمئنا تعجب شما را برمی انگیزد.

هنگ یی بعد از خوردن یک فنجان قهوه، تصمیم می‌گیرد که نقاشی بکشد. خیلی راحت با استفاده از ته فنجان که به قهوه آغشته شده، شروع می‌کند به قهوه ای کردن میز و خط و خطوط نامشخصی را به تصویر می کشد. ابتدائاً این تصویر هیچ چیز خاصی را نشان نمی دهد اما پس از چند دقیقه تصویری زیبا از دل خطوط سر بر می آورند.


خانم هنگ یی که با نام مستعار قرمز به شهرت رسیده است اصالتی چینی دارد. والدین قرمز قبل از تولد او شانگهای را ترک کرده و به مالزی رفتند. هنگ یی در مالزی متولد شد و دوران کودکی خود را در همین کشور گذراند. او پس از فارق التحصیل شدن از دانشگاه یک پیشنهاد کار از شانگهای دریافت کرد و برای یک سال به آن جا رفت.

شهرت قرمز از آن جایی شروع شد که تصمیم گرفت پروژه های خلاقانه ای را آغاز کند که تاکنون بی سابقه بوده. چیزی نکشید که قرمز به شهرت جهانی رسید. او هم اکنون در یک شرکت معماری در استرالیا کار می کند. او تاکنون جایزه های بسیاری را از جشنواره ها و مسابقات مختلف کسب کرده است. او فارغ تحصیل رشته طراحی از یک دانشگاه استرالیایی است و هم چنان به طراحی های خلاقانه خود ادامه می دهد.

مطالبی که در سایت ها و نشریات معتبر اروپایی از هنگ یی منتشر شده است:

Global Times
Gizmodo
Huffington Post

Wall Street Journal
ABC News
Daily Mail
Yahoo News
Core77

نمایش ۱ دیدگاه
نظر بدهید!

  1. محسن گفت:

    کاش چندتا عکس از ویدئو توی پست می‌ذاشتی… 😐نظر بدهید