• امروز،

باهوش ترین دزدگیرِ گجت‌های اندرویدی

ارسال شده در اپلیکیشن‌ها - توسط محمد مهدی در جمعه، ۶ام اردیبهشت ۱۳۹۲ با ۳ دیدگاه

حتما برای شما مواقعی پیش آمده که دوست نداشته باشید کسی به گجتتان دست بزند و یا در مواقعی نخواهید کسی آن را از شارژ خارج کند. این موارد و ده‌ها مورد دیگر مشکل بزرگی است که همیشه با آن سروکله می‌زنیم. اما این مشکلات راه‌‌حل مناسبی دارد و می توانید به کمک آن برای همیشه از دست این نگرانی‌ها رها شوید.Mobile-Alarm-System-1.2.91

اپلیکیشن alarm system که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده، قابلیت‌های بسیار جالبی دارد. شما می توانید گجتتان را تنظیم کنید تا با رخ دادن شش حال آژیر بکشد و این شش حالت تکان خوردن گوشی، صدا، خارج شدن از حالت شارژ، حرکت در مقابل دوربین، آن‌لاک شدن و حرکت دست در مقابل سنسور گوشی می باشد. هر کدام از این حالت‌ها را می توانید با توجه به حساسیت تغییر دهید، برای مثال می توانید حساسیت به صدا را در حالت زیاد قرار دهید تا با کوچک‌ترین صدایی آلارم به صدا در بیاید.

این برنامه آلارم‌های زیبا و متفاوتی دارد، همچنین می‌توانید موسیقی و یا آلارم دلخواهتان را به صداهای این برنامه اضافه کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این برنامه این است که می‌توانید به برنامه دستور دهید تا بلافاصله بعد از فعال شدن آلارم با شماره ای خاص تماس بگیرد یا پیام بفرستد هم‌چنین می توانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید تا ایمیل برایتان ارسال کند.

میزان صدا و زمان آژیر کشیدن هم قابل تنظیم است، همچنین این امکان وجود دارد تا با فعال شدن آلارم گجت شروع به عکس گرفتن کند. یکی از جالب ترین کارهایی که می‌توانید با این برنامه انجام دهید این است که از گجت به عنوان دوربین مداربسته استفاده کنید و صدای آن را به اسپیکر متصل کنید تا با کوچکترین حرکتی در مقابل دوربین صدای آژیر از اسپیکرها بلند شود. این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید.

لینک دانلود با حجم 3.42 مگابایت

نمایش ۳ دیدگاه
نظر بدهید!

  1. حسن گفت:

    عالی بود

  2. ali گفت:

    عالیههههههههه خیلی ممنووووون از سایت خوبتون….نظر بدهید